Hotel Binkowski Resort

Czterogwiazdkowy Hotel Binkowski położony jest w zielonym Parku Baranowskim, w spokojnej części Kielc, w pobliżu rezerwatu przyrody Biesak-Białogon. Dzięki temu możesz w ciszy i spokoju cieszyć się niepowtarzalnymi widokami, które zapamiętasz na długi czas. Górzyste, a jednocześnie łagodne ukształtowanie terenu Parku Baranowskiego oraz liczne szlaki turystyczne, stoki narciarskie, ścieżki rowerowe i spacerowe sprawiają, że hotel cieszy się szczególnym zainteresowaniem wśród podróżujących. Obiekt oddalony jest o 3 km od centrum miasta, o 1,2 km od stoku narciarskiego Stadion oraz o 7,5 km od Targów Kielce.
Tropikalny Raj z basenami

W Binkowskim Resort letni nastrój trwa przez cały rok. Baseny oferują krystalicznie czystą, turkusową wodę o temperaturze 34°C, zapewniającą idealne warunki do relaksu i zabawy. Otoczone egzotycznymi palmami, przenoszącymi Cię w odległe zakątki świata, baseny tworzą atmosferę tropikalnego raju. Dodatkowo, przyjemna temperatura powietrza utrzymuje się na poziomie 32°C przez cały rok, zapewniając komfortowe warunki dla wszystkich gości.

Błękitna Laguna: Ta przestronna laguna o powierzchni 320m2 i temperaturze 31 stopni to idealne miejsce na relaks. Tutaj znajdziesz tropikalny bar wodny, gdzie możesz delektować się ulubionym napojem w trakcie wypoczynku w wodzie.Stanowiska do masażu oraz wygodne leżanki, zapewnią komfortową atmosferę relaksu.

Basen witalny solankowy I i II: Zanurz się w basenach solankowych, gdzie temperatura wynosi 34 stopnie. Masaże powietrzne zapewnią ulgę dla stóp i kręgosłupa, pozwalając Ci odprężyć się i odzyskać energię. 

Baseny z hydromasażami: Baseny z hydromasażami to doskonałe miejsce do relaksu i odprężenia. Temperatura wody wynosi 34 stopnie, a liczba osób w basenie mieści się w przedziale od 8 do 12. Masaże wodne i powietrzne zapewnią Ci przyjemne doznania, pozwalając oderwać się od codzienności i zanurzyć w błogim relaksie.

Tor Kielce

Tor wyścigowy zlokalizowany w Miedzianej Górze, koło Kielc. Powstał w latach 1976-1977 z inicjatywy Włodzimierza Wójcikiewicza – prezesa Automobilklubu Kieleckiego, przy współpracy z Polskim Związkiem Motorowym oraz zakładów z regionu świętokrzyskiego, tor został zaprojektowany przez Józefa Marcinkowskiego. Oficjalne otwarcie pierwszego w Polsce toru samochodowo-motocyklowego miało miejsce 26 czerwca 1977 roku.
„Duża pętla” o długości 4160 m, której część biegnie przez las, a część pokrywa się z drogą krajową nr 74. Najdłuższa prosta ma długość 450 m. Różnica wysokości to 60 m i ma 16 zakrętów.
„Mała pętla” (owal) o długości 1140 metrów.
Tor kartingowy o długości 880 m.