To już ten czas!


Po pierwszej edycji wiemy, że czekaliście na ten moment.   

Tegoroczny Piknik Operatorski organizujemy w samym sercu Gór Świętokrzyskich. Hotel Binkowski Resort**** to miejsce, w którym natura przeplata się z elegancją i nowoczesnością. Baseny Tropikalne zachwycą bogatą, egzotyczną roślinnością, a krystaliczna czysta woda spełni Wasze największe wymagania. Dodatkowo, strefa SPA stanowi oazę relaksu po pełnym dniu fascynujących atrakcji oraz inspirujących rozmów biznesowych. 

Podczas drugiej edycji Pikniku Operatorskiego czekają na Was atrakcje pełne adrenaliny i ekscytujących przeżyć. Już teraz możemy Wam zdradzić, że główne atrakcje eventu będą miały miejsce na Torze wyścigowym w Kielcach. Gwarantujemy zawrotne emocje na torze, przepiękne i szybkie samochody sportowe a także wiele innych, niecodziennych wrażeń. 

Niech biznes stanie się przyjemnością! Nasze wydarzenie to idealne połączenie pracy i wypoczynku. Jeżeli jesteś gotów na relaks oraz kontakty z przedsiębiorcami telekomunikacyjnymi zapraszamy,
dołącz do Nas.

 

Wspierają nas

Patronat medialny
Wczesna rejestracja do 20.04.2024


Członkowie FNW
800 PLN
*podane ceny są cenami netto.


Członkowie KIKE oraz INET
800 PLN
*podane ceny są cenami netto.


Pozostali Operatorzy
1200 PLN
*podane ceny są cenami netto.


Dostawcy
1500 PLN
*podane ceny są cenami netto.Lokalizacja


Hotel Binkowski Resort | Tropikalny Raj z basenami

Binkowski Resort to niezwykłe miejsce, gdzie nowoczesność łączy się z luksusem i przyrodą. Przestronne pokoje to harmonijne połączenie elegancji, wygody i nowoczesnego designu co sprawia, że panuje w nich przytulna atmosfera sprzyjająca relaksowi. Kompleks hotelowy oferuje nie tylko komfortowe pokoje, ale także unikalne atrakcje, które zachwycą każdego gościa. Tropikalne Baseny są prawdziwym klejnotem Binkowski Resort. Otoczone egzotyczną roślinnością, stanowią idealne miejsce na chwilę wytchnienia w otoczeniu natury, gdzie można zanurzyć się w krystalicznie czystej wodzie i cieszyć się słonecznym blaskiem. Ponadto w Binkowski Resort znajduje się także basen na dachu, który zachęca do chwili spokoju i refleksji. Położony na szczycie kompleksu hotelowego, oferuje gościom możliwość relaksu w niepowtarzalnej atmosferze. 
Atrakcje w trakcie piknikuTime Attack

Przygotujcie się na ekscytującą rywalizację i intensywne emocje, gdy uczestnicy staną do wyzwania podczas próby czasowej w naszych sportowych samochodach. Czekają Was dwa niezwykłe okrążenia - jedno, abyście mogli poznać tor, a drugie, abyście mogli zmierzyć się z czasem. To nie tylko sportowa rywalizacja, ale także doskonała okazja do integracji i przeżycia niesamowitych doznań za kierownicą.


Próba po odcinku leśnym

Gotowi poczuć potężną moc i niepohamowaną adrenalinę podczas jazdy sportowym autem po wyjątkowym odcinku leśnym Toru Kielce? Czeka na Was intensywna dawka emocji, której nie da się porównać z niczym innym! To nie tylko adrenalina na pełnych obrotach, ale także głębokie zanurzenie się w naturalnym pięknie otaczającej przyrody.

Próba driftu

Kto z Was opanuje sztukę driftowania i zdoła przejechać zakręt cały w poślizgu? Kto z Was odważy się wprowadzić samochód w poślizg i spróbuje pokonać zakręt, trzymając go w kontrolowanym ślizgu? Przygotujcie się na emocje porównywalne z grą, ale tym razem bez klawiatury, tylko na prawdziwym torze! Czy jesteście gotowi na to wyzwanie?Symulator dachowania i zderzeń

W trakcie tego modułu podczas Pikniku Operatorskiego będziesz miał okazję na własnej skórze doświadczyć, co się dzieje z ludzkim ciałem w trakcie dachowania samochodu oraz jakie siły oddziałują na kierowcę podczas zderzenia przy różnych prędkościach. To niezwykłe doświadczenie pozwoli Ci lepiej zrozumieć mechanizmy działania podczas ekstremalnych sytuacji na drodze. Gotowy na tę wyjątkową lekcję?

Próba Stewarta

Test precyzji prowadzenia samochodu stworzony przez legendarnego kierowcę Formuły 1, Jackiego Stewarta. Zadaniem będzie pokonanie trasy z największą płynnością i starannością, jednocześnie pilnując, aby piłka tenisowa nie wypadła z  talerza. To wyzwanie wymaga nie tylko szybkości, ale także doskonałej kontroli nad pojazdem. Gotowy, aby zmierzyć się z tym testem i udowodnić swoje umiejętności ?

Troleje

Podczas Pikniku Operatorskiego dajemy Wam szansę zmierzyć się z wyzwaniem na trolejach. Wsiądźcie za kierownicę specjalnie przygotowanego samochodu, który imituje poślizg nadsterowny. Waszym głównym zadaniem będzie opanowanie kontrolowanego poślizgu i bezpieczne wyjście z niego. Myślicie, że dacie radę? Przekonajcie się, jak dobrze radzicie sobie za kierownicą w ekstremalnych warunkach!Alko- i narkogogle

W ramach tej aktywności będziesz mógł doświadczyć czegoś, co pomoże lepiej uświadomić sobie, dlaczego niebezpieczne jest prowadzenie pojazdu po spożyciu alkoholu lub zażyciu narkotyków. Przed nami pewne wyzwania, które pozwolą spojrzeć na tę kwestię z innej perspektywy.

Sim Racing

To miejsce, gdzie możesz poznać swoje umiejętności za kierownicą wirtualnych bolidów, przy okazji świetnie się bawiąc. Tutaj liczy się nie tylko szybkość, ale też koncentracja i zrozumienie techniki jazdy. Przekonasz się, jak różne czynniki, takie jak warunki pogodowe czy zużycie opon, wpływają na każdy manewr. 

Jaskinia Kadzielnia

Zlokalizowana w Kadzielni Park, ta krasowa jaskinia zachwyca olśniewającymi stalaktytami i stalagmitami, tworząc niezwykłe wzory i kształty. Podziemne korytarze trzech jaskiń, oferują niezapomniane wrażenia z podróży w głąb ziemi i czasu. To okazja do odkrycia tajemniczego świata formacji skalnych.


Tyrolka Kadzielnia

Jedną z najdłuższych (650m) i najpiękniej położonych tyrolek w Polsce, składa się z trzech odcinków oraz trzech widokowych tarasów, zapewniając niezapomniane widoki i emocje. Atrakcje uzupełnia spacer w koronach drzew mostem linowym oraz via ferata.

Spływ kajakowy

Dolina Nidy to oaza spokoju, otoczona wzgórzami, lasami i łąkami, pełna rzadkich roślin i zwierząt. To doskonała okazja, by podczas spływu po Nidzie oderwać się od zgiełku miasta, zanurzając się w pięknie krajobrazu, który oferuje rzeka i jej okolice.

Góra Telegraf i Pierścienica

Raj dla doświadczonych kolarzy, jak i początkujących. Podczas jazdy w kierunku Pierścienicy, możesz cieszyć się górskimi ścieżkami i przepiękną przyrodą. To doskonałe miejsce, by oderwać się od codzienności i zanurzyć się w pięknie górskiego krajobrazu..

Ważne informacje

Poniedziałek, 03.06.2024

Na wieczór pełny piknikowych atrakcji, których nie możesz przegapić, zaprasza sponsor (niespodzianka)

Wtorek, 04.06.2024

Na uroczystą galę oraz koncert zaprasza sponsor (niespodzianka)


Binkowski Hotel